jak zhubnout

31. 12. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: W3c

Bud krásná do plavek s letnímy sporty


Letní sporty - buď krásná do plavek!

 

Plavání, plážový volejbal, "in-lajny" kolo... díky nim nejen krásně zhubneš, ale užiješ si i spoustu zábavy!


Plavání
Zbavíš se: cca 480kcal/hod.

Plavání nezatěžuje klouby a je vhodné skoro pro každého. Počet spálených kalorií závisí na stylu, kterým plaveš a na rychlosti. Plavání výborně posiluje srdce a skoro všechny svaly. Díky plavání budeš mít krásně zpevněnou celou postavu i prsa.


Beach volejbal
Zbavíš se: cca 720 kcal/hod.

Plážový volejbal ti dá pořádně zabrat! Beach volejbal můžeš hrát skoro všude. Nejen u moře!


Jízda na kole
Zbavíš se: cca 680 kcal/hod.

Jízdou na kole posiluješ hlavně spodní část těla, to je zadek a nohy. Nezatěžuješ klouby a šlachy. Zapomeň na pověry, že budeš mít díky jízdě na kole obrovské svaly na nohou! Není to pravda! Holky mají jinou stavbu těla a tak jim svaly na nohou moc nevyrostou. Za to se jim ale krásně zpevní postava a často zmizí i celulitida!


Vodní lyže
Zbavíš se: cca 540kcal/hod

Posílíš celé tělo. Můžeš jezdit slalom, zkoušet skoky nebo figurální jízdu. Vodní lyže nejsou jen módní záležitostí. Mají u nás více než čtyřicetiletou tradici!


Lezení po stěně
Zbavíš se: cca 640kcal/hod.

Ne, nezbláznili jsme se :) Máme samozřejmě na mysli horolezeckou stěnu, pokud si netroufáš rovnou na skály. Při horolezectví zapojuješ spoustu svalů, které při jiných sportech zůstávají v klidu. Bojíš se, že to nezvládneš? Alespoň to zkus!


Nuda?

Nic tě nezaujalo? Zkus s kámošema frisbee, vodní pólo, nakysal... nebo třeba vytáhni šnorchl a užívej si tichého podvodního světa při potápění :-)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.